2011 yılında ocak işletmeciliğine başlayan MP STONE o günden bu yana kendini sürekli yenileyerek günümüzde çağın tüm gereksinimlerini karşılayacak teknik ekip ve donanıma kavuşmuştur.

Şirket yeniliklere açık ve paylaşımcı yönetim anlayışı ile günden güne geliştirilen kaliteli üretim mantığı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilkeleri olarak benimsemiştir.

2013 yılından itibaren en üst kalitede üretim yapan fabrikalarla yapmış olduğumuz stratejik partnerliklerle birlikte ebatlı ve plaka üretimi konusuna da girerek sahip olduğumuz kaynakları dünyada tanıtmanın haklı onurunu yaşıyoruz.

Kalite Yönetimi

İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini bir araya toplayarak, tüm projelerimize uygulamak.

Sektörel standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşaa tekniklerine ve deprem yönetmeliğine uymak.

En değerli iç kaynağı olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak.

Eğitimli insan kalitesine önem vererek, çalışanlarına her seviyede gerekli eğitimi sunmak.

Misyon & Vizyon

MP STONE olarak, başarının müşterilerimizin bize duyduğu güven ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Bunun için her gün “tercih ettiğiniz çözüm ortağınız” olarak planlama, yatırım ve sonrasında yatırımınızın korunması amacı ile sizinle omuz omuza verip uzun vadeli değer yaratmak için çalışıyoruz.

Tercih ettiğiniz çözüm ortağınız olabilmek için inandığımız değerler: Sorumluluk, Çalışkanlık, İtina, Güven.

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen MP STONE;

Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek, fark yaratarak, ülkesine değer katarak, sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.